Arçelik Klima Sökme Takma, Klimalar ısıtma ve soğutma işlemini üstlenen elektronik cihazlardır. İçerisinde bulunan akışkan sıvı gaz sistemi ile çalışır. Bu gaz klima sistemleri sökülürken ve takılırken oldukça dikkatli olunması gerekir. Belirli bir ağırlığa sahip olan cihazlar olduğu için takılma işlemi yapılırken alanında uzman firmalara müracaat edilmesi gerekir. Bu işlemlerin klimanın büyüklüğüne göre değişeceği gibi uygulanacağı alanında oldukça geniş olması gerekir.

Arçelik klima servisi
Arçelik klima bakım servisi

Dış ünite ayakları ile birlikte pencere altlarına, çatıya, balkon içlerine ya da bazen de aşağı alanlara yerleştirilebilir. Klima söküm işlemi yapılırken de klimaların aşağıya düşmemesi için aşağıdan bir kişinin tutması gerekir. Düşen klimalar tekrar kullanılmayacağı için maddi hasarlar görülür. Klima sökümü yapılırken güvenlik önlemlerinin alınması ve alanında uzman firmalara müracaat edilmesi gerekir. Bu konuda Arçelik klima sökme takma hizmet veren firmamıza gönül rahatlığı ile müracaat edebilirsiniz.

Klima Nasıl Sökülür?

Klima sistemleri; iç üniteden, elektrik bağlantısından, klima dış ünitesinden, klima boru bağlantılarından oluşur. Daha sonrasında sinyal kabloları, drenaj hattı ile birleşerek hepsi bir bütün haline gelir. Bu  işlemler ile birlikte klima sökülme işlemi yapılmış olur. Yapılacak  olan klima sökülme işleminde oldukça dikkatli ve titiz davranılması gerekir. Çünkü belirli bir yükseklikten aşağı düşen klima sistemleri tekrar olarak çalışmaz.

Tekrar olarak çalışsa bile eski verimliliğini gösteremez. Bu yüzden alanında uzman firmalara müracaat edilerek klima sökülme işlemleri gerçekleştirilebilir. Bu konuda Arçelik klima sökme takma hizmeti veren firmamıza müracaat ederek klimalarınızın bir yerden başka bir yere takılması için sökülme hizmetini alabilirsiniz. Arçelik klima arıza kodları hakkında bilgi almak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Arçelik Klima Sökme Takma Fiyatları

Klimaların sökme takma hizmetleri verileceği zaman alanında uzman firmalar ile birlikte işbirliği yapılması önemlidir. Çünkü klimalar belirli bir yükseklikten çıkar ya da daha sonrasında tekrar takılacağı için bu yükseklikten klimaların uygun bir şekilde sökme takma hizmetinin verilmesi gerekir. Arçelik klima gaz dolumu ile klimalarınızın gazını doldurup daha iyi soğutmasını sağlıyoruz.

Bu konuda uzun yıllardır alanında tecrübeli ve uzman kişiler ile birlikte hizmet veren Arçelik klima sökme takma hizmeti veren firmamıza müracaat edebilirsiniz. Uygun fiyat olanağı ile birlikte hizmet vererek kişilerin rahatlıkla bu hizmeti almasını sağlıyoruz.

Web Tasarım ve SEO Desteği: Cengiz A.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir